החשיבות בהדרכת בטיחות

avizemer 01/08/2019

הדרכת בטיחות בעבודה

הדרכת בטיחות במקום עבודה יכולה לא פעם להציל חיים ולמנוע אסון. לא פעם ניתן לשמוע על עובדים שונים שנפגעו אנושות כתוצאה מתאונות עבודה שונות, שיכלו להימנע אם העובד היה מקפיד על תקנות הבטיחות. לא פעם מדובר על תאונות קשות הגורמות לנזק רציני לעובד, ואף עלולות לגרום לנכות תמידית. הדרכה מקצועית שתינתן לעובדים, יכולה לספק את הכלים הדרושים כדי למנוע את האסון הבא ולהקטין את הסיכון לפציעה בזמן העבודה. חשוב לציין כי ההדרכה חייבת להיות ספציפית לסוג העבודה של העובדים, במטרה למזער את הסיכון לפציעה ולהעניק לעובד ידע ממשי שיכול לעזור לו בחיי היום – יום. חברת בטיחות לעד בע"מ מעניקה ללקוחותיה הדרכות בטיחות מקצועיות ומפורטות במקום העבודה הטבעי של העובד, במטרה להעביר את הידע והכלים הנחוצים לסביבת עבודה בטיחותית יותר.

כל מה שחשוב לדעת לגבי הדרכת בטיחות בעבודה

היום החוק מחייב כל מקום עבודה להעניק לעובדיו את ההדרכה המתאימה בנושאי הבטיחות הרלוונטיים לסוג העבודה. החוק מחייב כי ההדרכה תיעשה באמצעות גוף המוסמך לכך, כגון חברת בטיחות לעד בע"מ. הדרכה מקצועית ואיכותית יכולה לפתור למעסיק בעיות עתידיות ולחסוך לו בזבוז כספים מיותר. הדרכה טובה שהובנה על ידי העובדים, יכולה למנוע תאונות עבודה ואף מחלות עבודה עתידיות. כמו כן, ברגע שהעובדים שומרים על כללי הבטיחות הנדרשים מהם, סביבת העבודה הופכת לבטיחותית ונעימה יותר, והסיכונים פוחתים ומתמעטים.

לסיכום, חברת בטיחות לעד בע"מ מאמינה כי הדרכות מקצועיות ואיכותיות בנושאים של בטיחות במקום העבודה, יכולות לחולל פלאים ולהפחית משמעותית את הסיכון לפציעה או מחלה כתוצאה מהעבודה. החברה מתמחה בהעברת הדרכות אינטראקטיביות ואיכותיות, המבהירות לעובדים את כל כללי הבטיחות שלהם ומציעה גם את שירותי בניית תוכנית ניהול הבטיחות למקום העבודה. לפרטים נוספים צרו קשר.

לקבלת ההצעה הטובה ביותר מלאו את הפרטים הבאים

    קידום אתרים מקצועי בניית אתרים