מדריך עבודה בגובה

avizemer 12/09/2019

עבודה בגובה מתאפיינת בסיכונים מסוימים, וחשוב לדעת לבצע אותה באופן מושכל ובטיחותי. מי שמופקד על הכשרת העובדים שחלק משגרת יומם הוא שהייה בגבהים של 2 מטר ומעלה, עבודה מעל משטחים מסוכנים ולא מגודרים או שימוש בבמות הרמה, מלגזות, פיגומים וכו' הוא מדריך עבודה בגובה – וחשוב מאוד שיהיה זה איש מקצוע מיומן ובעל ניסיון רב בתחום. אשר אביזמר שירת בתפקידים רלוונטיים כקצין בחיל האוויר ומאז שהקים את בטיחות לעד בע"מ העביר מאות הדרכות.

מה מלמד אתכם מדריך עבודה בגובה?

קורס עבודה בגובה מקנה ידע עיוני נרחב וכלים מעשיים יקרי ערך במגוון רחב של נושאים. ביניהם:

* היכרות עם משטחי עבודה רלוונטיים – גגות שבירים, פיגומים, במות הרמה, קונסטרוקציות שונות ועוד.

* ציוד המגן הבסיסי – והשימוש בו.

* מערכות למניעת נפילות – אופציה חשובה לעובדים על גגות שטוחים ובתוך סלי הרמה.

* מערכות לבלימת נפילות – שנועדו להגן על מי שעובד על סולם גבוה, משטחים שעלולים להישבר ועל קונסטרוקציות שונות.

* חללים מוקפים – אזורים שעלולים לשרור בהם תנאים בעייתיים ועל כן חשוב לדעת כיצד לגשת אליהם ואיך לצאת מהם. בין החללים המוקפים שמדריך בטיחות מיומן מכשיר את העובדים להתמודד איתם נכון: בורות, מרתפים, תעלות ביוב, מכלי אחסון, מקומות ניקוז סגורים ועוד.

* חילוץ – כולל תרגול הדרכים השונות לחלץ עמיתים לעבודה שנקלעו למצוקה באופן האפקטיבי ביותר כמו גם הבטיחותי ביותר.

 

 

מדריך עבודה בגובה – מקסימום ידע, אחריות ורצינות

קורס בטיחות לעובדים בגובה מונע תאונות מיותרות, מקנה לעובדים את כל מה שהם זקוקים לו כדי להגן על עצמם ומאפשר למנהלים ולבעלי חברות שמעסיקות עובדים בגובה להתנהל בשקט נפשי מרבי.

אשר הוא מדריך עבודה בגובה עתיר ניסיון, ואיתו העובדים שלכם בידיים טובות במיוחד – הן בזכות הניסיון המגוון שלו שבא לידי ביטוי בכל קורס, והן בזכות הרצינות שמאפיינת את ההתנהלות המקצועית שלו. הלמידה המתמדת של אשר אביזמר, המייסד והבעלים של בטיחות לעד בע"מ, מבטיחה מקסימום ידע לכל משתתפי ההדרכה, והגישה האחראית והמחויבת שלו מחלחלת אליהם ותורמת אף היא לתועלת הרבה שמופקת מהקורס.

מעוניין להצטרף לשירות?
פוסטים אחרונים

לקבלת ההצעה הטובה ביותר מלאו את הפרטים הבאים

קידום אתרים מקצועי בניית אתרים