מדריך עבודה בגובה

avizemer 12/09/2019

עבודה בגובה מתאפיינת בסיכונים מסוימים, וחשוב לדעת לבצע אותה באופן מושכל ובטיחותי. מי שמופקד על הכשרת העובדים שחלק משגרת יומם הוא שהייה בגבהים של 2 מטר ומעלה, עבודה מעל משטחים מסוכנים ולא מגודרים או שימוש בבמות הרמה, מלגזות, פיגומים וכו' הוא מדריך עבודה בגובה – וחשוב מאוד שיהיה זה איש מקצוע מיומן ובעל ניסיון רב בתחום. אשר אביזמר שירת בתפקידים רלוונטיים כקצין בחיל האוויר ומאז שהקים את בטיחות לעד בע"מ העביר מאות הדרכות.

מה מלמד אתכם מדריך עבודה בגובה?

קורס עבודה בגובה מקנה ידע עיוני נרחב וכלים מעשיים יקרי ערך במגוון רחב של נושאים. ביניהם:

* היכרות עם משטחי עבודה רלוונטיים – גגות שבירים, פיגומים, במות הרמה, קונסטרוקציות שונות ועוד.

* ציוד המגן הבסיסי – והשימוש בו.

* מערכות למניעת נפילות – אופציה חשובה לעובדים על גגות שטוחים ובתוך סלי הרמה.

* מערכות לבלימת נפילות – שנועדו להגן על מי שעובד על סולם גבוה, משטחים שעלולים להישבר ועל קונסטרוקציות שונות.

* חללים מוקפים – אזורים שעלולים לשרור בהם תנאים בעייתיים ועל כן חשוב לדעת כיצד לגשת אליהם ואיך לצאת מהם. בין החללים המוקפים שמדריך בטיחות מיומן מכשיר את העובדים להתמודד איתם נכון: בורות, מרתפים, תעלות ביוב, מכלי אחסון, מקומות ניקוז סגורים ועוד.

* חילוץ – כולל תרגול הדרכים השונות לחלץ עמיתים לעבודה שנקלעו למצוקה באופן האפקטיבי ביותר כמו גם הבטיחותי ביותר.

עבודה בגובה הדרכה מקצועית ע"י הצוות של אשר אביזמר בטיחות לעד בע"מ

 

מדריך עבודה בגובה מוסמך – מקסימום ידע, אחריות ורצינות

קורס בטיחות לעובדים בגובה מונע תאונות מיותרות, מקנה לעובדים את כל מה שהם זקוקים לו כדי להגן על עצמם ומאפשר למנהלים ולבעלי חברות שמעסיקות עובדים בגובה להתנהל בשקט נפשי מרבי.

אשר הוא מדריך עבודה בגובה עתיר ניסיון, ואיתו העובדים שלכם בידיים טובות במיוחד – הן בזכות הניסיון המגוון שלו שבא לידי ביטוי בכל קורס, והן בזכות הרצינות שמאפיינת את ההתנהלות המקצועית שלו. הלמידה המתמדת של אשר אביזמר, המייסד והבעלים של בטיחות לעד בע"מ, מבטיחה מקסימום ידע לכל משתתפי ההדרכה, והגישה האחראית והמחויבת שלו מחלחלת אליהם ותורמת אף היא לתועלת הרבה שמופקת מהקורס.

מעוניין להצטרף לשירות?
פוסטים אחרונים

מידע נוסף בנושא

האיש הנכון במקום הנכון – מדריך עבודה בגובה

השירותים אותם מספק מדריך עבודה בגובה, באים לידי ביטוי בכמה וכמה תחומי עיסוק, שיכולים לשפר לאין שיעור את אופן הפעילות של הצוות שלכם. ראשית לכל, מדריך עבודה בגובה מעניק לאנשי הצוות את היכולת לתפעל כלים כבדים על פי סדר עבודה קבוע במינימום נזק לכלי ולסביבה. כך למשל, מפעילי מנופים יכולים לשמור על איזון משקלים מושלם, גם תחת תנאי מזג אוויר קשים, לאורך זמן בשביל להפוך את אתר הבנייה למרחב עבודה בטיחותי. כמו כן מדריך עבודה בגובה מביא את כל החידושים ואת כל הכלים הקיימים בתחום הבטיחות והגהות, כמו גם בתחום הבטיחות אישית, לידיעתם של אנשי הצוות. מדובר במידע חשוב העוסק, בין היתר, בשימוש בקסדות ובמגינים, לבישת ריתמות בטיחות ואפילו מיקום של ציוד תאורת חירום בתוך חלל הפנים של הנכס עליו אתם עובדים.

מדריכי עבודה בגובה

על פניו, יש תפיסה לפיה עבודות מקצועיות בגובה לא מחייבות הכשרה מיוחדת כל שהיא. בין שמדובר על עבודות ניקיון בעזרת סנפלינג, עבודות צביעת בתים או עבודות מנופים להקמת מבנים גבוהים במיוחד – זוהי תפיסה שגויה שמסכנת את כל מי שעובד בתחום. נכון להיום, דווקא בגלל התפיסה השגויה, יש יותר ויותר אירועים מסכנים חיים איתם צריך להתמודד ויפה שעה אחת קודם. בשביל לטפל בבעיה הבטיחותית הזו, האחריות שלכם בתור מנהלי העבודה היא להזמין מדריך עבודה בגובה שיגיע אל אתר הבנייה או אל המקום בו אתם עובדים ויעזור לאנשי הצוות שלכם להבין איך הם יכולים לעבוד בצורה הכי טובה שיש. ניתן להזמין את השירות החשוב מהצוות המקצועי של חברת אשר אביזמר בטיחות לעד בע"מ.

מדריך עבודה בגובה רשום יעזור לכם לבצע החלטות קטנות שמשנות את כל המשחק

כאשר נמצאים כמה אנשי צוות בודדים גבוה בשמיים, והם צריכים לבצע עבודות בנייה או תחזוקה קריטיות, אין שום מקום למשחקים או להתנהלות שהיא לא פחות ממקצועית. ועל כן, בתור מנהלים אתם לא רוצים להשאיר מקום לספק, בכל מה שנוגע לאופן העבודה הבטיחותית ביותר שאתם מצפים לקבל. בעזרת ליווי אישי ומקצועי של אנשי הצוות בחברת אשר אביזמר בטיחות לעד בע"מ, תוכלו להעניק לצוות שלכם את כל הידע אותו הם צריכים בשביל לעלות לגובה ולחזור בשלום לקרקע. בסוף ההכשרה הפרונטלית מתבצעת עבודה ובחינה מעשית.

לקבלת ההצעה הטובה ביותר מלאו את הפרטים הבאים

קידום אתרים מקצועי בניית אתרים
s