מדוע מבצעים הדרכת בטיחות לעובדים?

avizemer 01/08/2019

הדרכת בטיחות היא אחת ההדרכות החשובות ביותר שתוכלו לארגן לעובדים שלכם בעזרתו של אשר אביזמר – "בטיחות לעד".

ההדרכות מתבצעות על ידי מדריכים מנוסים ומיומנים בתחום ההדרכה והבטיחות. אנו ב "בטיחות לעד" מאמינים כי הדרכת בטיחות היא חלק בלתי נפרד מהתפקוד התקין של כל מקום תעסוקה. בעוד העולם טומן בחובו סכנות רבות, יהיה עלינו לדעת כיצד להתמודד עמן , וכיצד ניתן למנוע אותן מלכתחילה.

משך ההדרכה עצמה משתנה בהתאם לכמות הנושאים שחובה עלינו להדריך, כאשר הנושאים נקבעים ומותאמים בהתאם לעבודה הנעשית במפעל או במחלקה הספציפית לה מועברת ההדרכה.

הדרכות בטיחות עובדים הינן חלק בלתי נפרד מכל מקום עבודה. היא נועדה לשמור על חייהם של העובדים ועל שלמות הציוד במקום.

  • הדרכת בטיחות כללית – זוהי הדרכה חובה אשר חייבת להתקיים בכל מקום עבודה אחת לשנה. הדרכה זו עוסקת בכל מה שמותר ואסור לעשות במקום העבודה מטעמים בטיחותיים.

כל עובד חייב לעבור את ההדרכה הזו על מנת שיוכל לעבוד בצורה בטיחותית ותקינה שלא תסכן קודם את עצמו ובמקביל את העובדים עימו.

  • בטיחות אש – חשוב לזכור כי ללא העברת הדרכה של בטיחות באש והעברה של תכנית בטיחות אש לשירותי הכבאות וההצלה, לא תוכלו לקבל רישיון לעסק.

כמו כן, חשוב מאוד כי במקום העבודה יהיו מותקנים אמצעים לגילוי ולכיבוי אש כולל גלאים, מתזים, צינורות מים ומטפים.

הדרכת בטיחות אש לעובדים מחייבת ע"מ לדעת כיצד להיערך בחירום.

  • עזרה ראשונה – מקום העבודה יכול להיות מקום מסוכן. פציעות, חתכים וחבורות עלולים להיווצר במקומות עבודה, על כן יהיה עליכם להצטייד בערכת עזרה ראשונה וערכת החייאה אשר מיקומם יהיה ידוע לכל העובדים ויועלה בכל הדרכת בטיחות.

חשוב לזכור כי טיפול באדם שנפגע יכול להתבצע רק על ידי אדם בעל הכשרה רפואית בסיסית. כך שחשוב לוודא כי יש אדם כזה בארגון בכל רגע נתון.

אל תיכנסו לסטטיסטיקה העגומה

הדרך הטובה ביותר לשמור על חיי אדם ותקינות ובטיחות של הציוד והרכוש שלכם היא לפנות אל אשר אביזמר – "בטיחות לעד". חברתנו מעבירה את כל סוגי הדרכות הבטיחות ונשמח לעמוד לשירותכם על מנת שתוכלו לשמור על כל כללי הבטיחות בעבודה.

מעוניין להצטרף לשירות?
פוסטים אחרונים

לקבלת ההצעה הטובה ביותר מלאו את הפרטים הבאים

קידום אתרים מקצועי בניית אתרים