תוכנית ניהול הבטיחות

avizemer 01/08/2019

בניית תוכנית לניהול בטיחות

מטרתה העיקרית של התוכנית הינה לקבוע שיטה פרואקטיבית לניהול הבטיחות במקום העבודה. התקנה מנחה על בניית שנתית של תוכנית בטיחות שבה פירוט הנחיות לביצוע, תוך הכללתם של האחראים לביצוע ואישור סיכונים קבילים:

מדיניות הבטיחות להלן מתכונת התוכנית על פי התקנה:

  • תיאור מקום העבודה.
  • מבנה מערך הבטיחות והבריאות התעסוקתית.
  • ניהול סיכונים-צילום עמדות עבודה ובניית טפסי jsa.
  • הדרכות בטיחות ובריאות תעסוקתית.
  • בדיקות תקופתיות לציוד ולחומרים.
  • בדיקות רפואיות תעסוקתיות.
  • קביעת וחידוש הרשאות.
  • פעולות שונות נוספות לארגון הבטיחות.
  • ריכוז הוראות ונהלים.

עיקר התוכנית מדבר על ניהול הסיכונים, וחלוקתם לרמת הסיכון על פי הסתברות וחומרת התרחיש בתוכנית זו נבחין בנקל בין הסיכונים החמורים ו- הסיכונים הקבילים. התוכנית תיבנה רק על ידי מי שהוסמך לכך על ידי מנהל הבטיחות והבריאות.

אשר אביזמר – בטיחות לעד בע"מ תבצע את התוכנית במינימום זמן ומקסימום איכות

מעוניין להצטרף לשירות?
פוסטים אחרונים

מידע נוסף בנושא

יצירת תוכנית ניהול הבטיחות – היא השלב הכי חשוב בהקמת עסק

הערך המרכזי של תוכנית ניהול הבטיחות בכל בית עסק באשר הוא, היא ההגדרה הרשמית של גבולות הגזרה לפעילות של אנשי הצוות השונים. בדיוק כמו שאתם מעוניינים ליצור נהלים לשירות הלקוחות או למחלקת משאבי אנוש, גם אנשי השטח הוא אנשי הלוגיסטיקה והמפעלים חייבים לעבוד לפי נהלים ברורים במהלך יום העבודה. ההבדל היחיד הוא שאנשי שטח נמצאים בדרך כלל ברמת סיכון הרבה יותר גבוהה ולכן החשיבות של תוכנית ניהול הבטיחות היא גם חשיבות ברמה הבריאותית הגבוהה ביותר.

תכנית ניהול הבטיחות כוללת את האופן שבו מאחסנים סחורות או דברים מסוכנים בחלל בית העסק שלכם, את האופן שבו ניתן וצריך לבצע כל פעולה מקצועית בצורה בטוחה ואפילו את ההגדרות היומיומיות לביצוע בדיקות תקינות לכל המערכות הטכניות איתן אתם עובדים. זוהי חשיבה מקיפה על כל המערכת שלכם, מתוך רצון למנוע אירועים מסכני חיים בסביבת העבודה או כתוצאה מן העבודה. כך שיש לכך חשיבות מאוד גדולה לאופן פעילות העסק שלכם ולאופן שבו אתם תגיעו להישגים כלכליים איכותיים יותר.

תוכנית לניהול בטיחות

הדרישה הבסיסית של כל עובד ושל כל לקוח בעולם התעשייה היא לפנות לעזרתם של אנשי מקצוע מיומנים ומנוסים, אשר שומרים על בטיחות במהלך כל שלבי העבודה. בתור מנהלים של חברה גדולה אתם אחראים על כל מה שמתרחש בין כתלי הארגון שלכם ואל מול הלקוחות השונים, גם בנושא הבטיחות בעבודה. בכדי לצמצם עד כמה שאפשר את ההיתכנות של אירועים מסכני חיים, אתם צריכים לעבוד באותה צורה שיטתית שבה פועלות כל המחלקות האחרות בעסק שלכם – בעזרת תוכנית ניהול הבטיחות שמלווה אתכם בכל שלבי העבודה. ההקמה והתכנון של תוכנית ניהול בטיחות, היא משימה אותה אתם רוצים לבצע בעזרת אנשי מקצוע מומחים, ולכן מומלץ לפנות לאנשי הצוות המקצועי של חברת אשר אביזמר בטיחות לעד בע"מ.

הכנת תכנית לניהול הבטיחות – חשיבה אסטרטגית שמצילה חיים

תפיסה אסטרטגית בעולם הבטיחות בעבודה היא ממש לא מילה גסה. ולכן אתם רוצים וחייבים לשבת ביחד עם אנשי המקצוע הכי טובים שיש בתחום כיום, וליצור תוכנית מיגון הבטיחות של העסק שלכם. בעזרת אנשי הצוות המקצועיים של חברת אשר אביזמר בטיחות לעד בע"מ, ניתן לפצח את הנושא ולאפשר לכל אדם ובכל תנאי לצלוח את האתגר של סביבת עבודה מסוכנת מידי יום ביומו על הצד הטוב ביותר.

לקבלת ההצעה הטובה ביותר מלאו את הפרטים הבאים

קידום אתרים מקצועי בניית אתרים
s