ממונה בטיחות

avizemer 01/08/2019

ממונה בטיחות – אשר אביזמר

היום נושא הבטיחות במקום העבודה תופס יותר ויותר כותרות, היות והמודעות לתאונות עבודה ולמחלות עבודה הולכת וגוברת. היום כבר ברור לכל אחד כי לכל עובד ועובד יש את הזכות הבסיסית לעבוד במקום עבודה בטוח, המספק את כל אמצעי המיגון הדרושים במטרה לא לסכן את העובד. החוק אף קובע כי כל מוסד, ארגון או מפעל המעסיק כמות עובדים הגדולה מ – 50, מחויב להחזיק גם ממונה בטיחות במטרה לשמור על רמת בטיחות גבוהה במקום העבודה. חברת בטיחות לעד בע"מ מעסיק ממוני בטיחות מוכשרים ומנוסים, המעניקים לכל מפעל ולכל מוסד את השירות המקצועי והיעיל ביותר.

מה הם התפקידים החשובים ביותר של כל ממונה בטיחות?

למעשה, תפקידו הכללי והחשוב ביותר של הממונה על הבטיחות במקום העבודה הוא לשמור על בטיחות העובדים ובטיחות הציוד והרכוש במקום העבודה. לצורך כך בדיוק, הממונה אחראי על בניית מערך תקנות בטיחות שיתאים ספציפית למקום העבודה ויאפשר לעובדים סביבת עבודה בטיחותית ומוגנת. הממונה מחויב להעביר לעובדים את הידע והכלים שיאפשרו להם לעבוד בצורה בטיחותית, ובכך להפחית את הסיכון לתאונות עבודה, מחלות עבודה ולאסונות שונים שעלולים להתרחש במקום עבודה שאינו שומר על בטיחות גבוהה. הממונה אחראי לחקור מחלות עבודה שונות שנגרמו לעובדים בשל התנאים או הצורה שבה הם עובדים. תפקידו להפיק את הלקחים מאירועים אלו, לכתוב על כך מסקנות מפורטות ולהעבירן למעסיק להמשך הטיפול והטמעת תקנות חדשות בהתאם לכך.

לסיכום, חברת בטיחות לעד בע"מ מאפשרת לכל מקום עבודה להעסיק את ממוני הבטיחות האיכותיים והמקצועיים ביותר בתחום. החברה מאמינה כי סביבת עבודה בטיחותית, מאפשרת להעלות את שביעות רצון העובדים ובכך לשפר את תפוקת העבודה. לפרטים נוספים צרו קשר.

מעוניין להצטרף לשירות?
פוסטים אחרונים

לקבלת ההצעה הטובה ביותר מלאו את הפרטים הבאים

קידום אתרים מקצועי בניית אתרים