יועץ בטיחות

avizemer 01/08/2019

יועץ בטיחות – אשר אביזמר

היות רווחת העובד הפכה לאחת הדאגות הגדולות ביותר של כל מעסיק בארץ ובעולם. בעבר הלא כל כך רחוק שלנו, המעסיק היה מתייחס לא פעם לעובדים שלו בצורה נחותה ומשפילה. אך כיום עם התקדמות העולם, ברור לכולם כי רווחת העובד היא אחד הגורמים המשפיעים ביותר על איכות ויעילות העבודה. לכן כל מעסיק חייב לדאוג לעובדים שלו לסביבת עבודה נעימה ובטיחותית, במטרה לאפשר לו לעבוד במקום נעים ובטוח. החוק היום מחייב כל מעסיק המעסיק יותר מ – 50 עובדים, להעסיק יועץ בטיחות שידאג להעביר לעובדים את כל תקנות הבטיחות במקום. כמו כן, היועץ אחראי על שמירת מקום העבודה ללא מפגעים בטיחותיים, ועליו לעדכן את המעסיק על כל מפגע שיתגלה בשטח המוסד או המפעל.

מספק נקודות חשובות לגבי תפקידו של יועץ בטיחות

כאמור, יועץ לענייני בטיחות במקום העבודה אחראי על הדרכת העובדים לגבי התקנות והכללים השונים שמטרתם לשמור על רמת בטיחות גבוהה במקום העבודה. היועץ הוא האחראי על הכנת תכנית הבטיחות, ועליו לדאוג להעביר אותה בצורה ברורה ובהירה לכל העובדים במקום. מעבר לכך, יועץ בטיחות בעבודה הוא האחראי לחקור תאונות עבודה שהתרחשו במקום והפקת הלקחים והמסקנות הנדרשים מכך. דוח מפורט הכולל את כל מסקנותיו אמור להיות מוגש למעסיק, ומועבר כחלק מההדרכה לעובדים, במטרה להימנע מתאונות דומות. כמו כן, היועץ אחראי לבדוק מחלות מקצוע שונות, לחקור את טיבן ולהסיק מסקנות כיצד להימנע מהן.

לסיכום, חברת בטיחות לעד מספקת לכל מפעל, מוסד או ארגון את יועצי הבטיחות המקצועיים והמוכשרים ביותר. מדובר על חברה מקצועית וותיקה בשוק, המכירה את כל דרישות החוק הנוגעות לבטיחות, ומספקת את היועצים הטובים ביותר. לקבלת פרטים נוספים צרו קשר עוד היום.

יועץ בטיחות בעבודה – אשר אביזמר

היום כל מקום עבודה, המעסיק יותר מ – 50 עובדים, מחויב לפי החוק להעסיק יועץ בטיחות בעבודה. המטרה של יועץ זה, היא כמובן לוודא כי כל כללי ותקנות הבטיחות נשמרים, במטרה למנוע אסון או תקלות מיותרות. חברת י. דר בטיחות וניהול בע"מ מחזיקה יועצי בטיחות יעילים ומקצועיים, שיוכלו להטמיע את כללי הבטיחות בקרב העובדים, בצורה נעימה ונינוחה. נושא הבטיחות במקום העבודה הוא נושא חשוב שיש לתת עליו את הדעת. שמירה על תקנות הבטיחות יכולה למנוע אסון כבד, ולכן חשוב תמיד לעבוד עם יועץ בטיחות שיידע להעביר את התקנות והכללים הבסיסיים לעובדי החברה. כל יועצי הבטיחות של חברת בטיחות לעד, הינם אקדמאים מנוסים, בעלי ידע טכני וניסיון רב שנים בתחום.

מה הם תפקידיו של יועץ בטיחות בעבודה?

יועץ הבטיחות במקום העבודה אחראי למעשה על הבטיחות הכללית של כל עובדי המקום. היועץ אמור לאתר במקום העבודה את כל מפגעי הבטיחות האפשריים, ולהודיע על כך למעביד כמה שיותר מהר. כמו כן, היועץ אחראי על קיומם של התקני בטיחות וגהות במקום העבודה, כך שיהיו נאותים וראויים בפני החוק. תפקיד נוסף של היועץ לבטיחות הוא הכנת תכנית להכשרת העובדים בדבר תקנות הבטיחות הרלוונטיות למקום העבודה שלהם. כמו כן, היועץ לענייני בטיחות אחראי לחקור תאונות עבודה שונות שהתרחשו במקום ובחינת מחלות שונות שהתפתחו כתוצאה מהעבודה. היועץ אחראי על הפקת הלקחים, העברתם למעביד והדרכת העובדים במטרה להימנע מתאונות או מחלות אלו.

לסיכום, חברת בטיחות לעד מציעה לכל חברה או מפעל את יועצי הבטיחות המוכשרים והמנוסים ביותר. החברה מאמינה ביחס אישי, עבודה יעילה ובעיקר רמת בטיחות גבוהה. לפרטים נוספים צרו קשר עוד היום.

מעוניין להצטרף לשירות?
פוסטים אחרונים

לקבלת ההצעה הטובה ביותר מלאו את הפרטים הבאים

קידום אתרים מקצועי בניית אתרים